کاتالوگ محصولات

 

گروه توسعه و بازرگانی رویین پل در سومین دهه فعالیت خود همچنان با ارائه سبد نسبتاً کاملی از انواع  فروآلیاژها از محصولات تولیدکنندگان معتبر داخلی و خارجی و ارائه خدمات مشاوره مهندسی برای جلب رضایت مشتریان یک روند رو به رشد گام بر می دارد.

ارتباطات موثر این شرکت با بسیاری از شرکتهای صاحب نام داخلی و خارجی موجب شده تا امکان عرضه مجموعه متنوعی از مواد اولیه مصرفی صنایع ریخته گری با کیفیت و قیمت مناسب فراهم آید.

بیشترین فعالیت این شرکت بر روی عرضه گستره وسیعی از فروآلیاژها، فلزات پایه و مواد کمک ذوب نظیر فروسیلیسیوم، فروسیلیکومنیزیم، فرومنگنز، فرومولیبدن، فروکروم، نیکل، فروتنگستن، فرووانادیوم، فروتیتانیوم، فرونیوبیوم، گرافیت گرانوله، فروفسفر، منگنزمتال میباشد.

دفتر مرکزی : واقع در اصفهان خیابان شیخ صدوق شمالی که قسمت های فروش و حسابداری در آن مستقر می باشد.

دفتر تهران : واقع در خیابان دیباجی جنوبی که از ابتدای سال ۱۳۸۵ جهت کلیه امور بازرگانی (خریدو فروش) فعال می باشد.

انبار مرکزی :  واقع در ۳۰ کیلومتری فولاد شهر در نزدیکی اتوبان ذوب آهن می باشد. (زمینی به مساحت ۱۰٫۰۰۰ متر مربع مشتمل بر ۱۰۰۰ متر مربع ساختمان اداری، ۲۳۰۰ متر بارانداز و ۳۰۰۰ متر مربع (سوله – انبار مکانیزه) جهت انبارش محصولات تاسیس گردیده است)

در مجموعه رویین پل بکارگیری نیروی انسانی جوان، با انگیزه و آموزش دیده به عنوان یک اصل مد نظر بوده و در کنار آن ابزارها و سیستمهای نوین مدیریت (سخت افزار و نرم افزار) برای رسیدن به اهداف سازمان و در رأس آنها رضایتمندی مشتری به معنای واقعی، مورد استفاده قرار میگیرد.
ضمناً با تکیه بر اصل بهبود مستمر، ابزارها و سیستمها بصورت مداوم و دوره ای مورد بازنگری و بهینه سازی قرار میگیرند.
رویین پل به عنوان یک شرکت پیشرو در بکارگیری تکنولوژی روز دنیا، از سال ۱۳۹۱ ، اقدام به یکپارچه سازی اتوماسیون مجموعه مالی، بازرگانی، انبار، دبیرخانه و منابع انسانی خود نمودهاست.

گروه توسعه و بازرگانی رویین پل سالهاست که افتخار همکاری با برخی تولیدکنندگان برتر ایرانی به عنوان نماینده رسمی توزیع و فروش محصولاتشان را دارد.

  • نماینده رسمی شرکت فروسیلیس ایران (از سال ۱۳۷۶ )
  • نماینده رسمی شرکت فروآلیاژ ایران (از سال ۱۳۸۸)
  • نماینده رسمی شرکت زنجان برنز برای توزیع فرو و اکسید مولیبدن (از سال ۱۳۷۴)

ترکیب هیئت مدیره

حمید رضا حمیدفر – رئیس هیئت مدیره
محسن اسفندیاری – مدیر عامل
رضا کاتوزیان –  عضو هیئت مدیره

مدیران

محسن اسفندیاری – مدیر عامل
رضا کاتوزیان – مدیر بازرگانی
علی میرشفیعی –  مدیر بازاریابی و فروش تهران
احمدرضا ابولقاسمی –  مدیر فروش اصفهان
حمیدرضا سازش –  مدیر مالی